Granito trinkelės

Top
Granito trinkelės G640 200x200x50
Kvadratinį metrą sudaro 25 vnt trinkelių. Granito trinkelės, viršus degintas, šonai ir apačia ..
3,36 Be PVM: 2,78
Granito gaminiai G654 100x100x50
Granito trinkelių viršus natūraliai skeltas, šonai ir apačia pjauti. Kvadratinį ..
0,78 Be PVM: 0,65
Granito trinkelės G603 70x70x30
Granito trinkelių viršus degintas, šonai ir apačia pjauti. Kvadratinį metrą suda..
0,30 Be PVM: 0,25
Trinkelės pilkos natūraliai skeltos iš visų pusių
Granitinės trinkelės, kurių paviršius natūraliai skeltas iš visų pusių. Trinkelės ..
68,00 Be PVM: 56,20
Trinkelės geltonos natūraliai skeltos iš visų pusių
Granitinės trinkelės, kurių paviršius natūraliai skeltas iš visų pusių. Trinkelės ..
75,00 Be PVM: 61,98
Granito gaminiai G603 1000x300x150
Granito gaminiai G603 1000x300x150
Matmenys: 1000x300x150
Granito gaminys-laiptų pakopa. Matmenys 1000x300x150. Paviršius - šiurk&scaron..
90,00 Be PVM: 74,38
Granito gaminiai G603 500x300x150
Granito gaminiai G603 500x300x150
Matmenys: 500x300x150
Granito gaminys-laiptų pakopa. Matmenys 500x300x150. Paviršius - šiurkš..
54,00 Be PVM: 44,63

Granito trinkelės jau nuo seno tarnavo kaip tvirtas ir ilgaamžis gatvių pagrindas, kuris ir dabar suteikia nesenstančio žavesio šiuolaikiniams kraštovaizdžiams. Kadangi granitinės trinkelės turi turtingą praeitį, nenuostabu, kad ir šiandieniniame pasaulyje ten, kur jos naudojamos dvelkia kultūrine prabanga, kuri sujungia skirtingus laikmečius.

Pagrindinis granito trinkelių privalumas yra jų išskirtinis patvarumas. Granitas, magminė uoliena, žinoma dėl savo kietumo ir atsparumo dilimui. Dėl to trinkelės yra labai atsparios intensyviam eismui, pavyzdžiui, važiuojamosioms dalims, viešosioms aikštėms ir pėsčiųjų takams. Tai pat jos puikiai atlaiko besikeičiančias oro sąlygas, karštį ir šaltį, drėgmę ir saulės kaitrą. Granitinės trinkelės gali tarnauti šimtmečius, o senstant tampa vis patrauklesnės.

Granitinės trinkelės ir jų estetikos universalumas


Granitinės trinkelės išsiskiria savo natūraliu grožiu, spalvomis ir tekstūromis, kurios sukuria estetišką harmoniją. Šių trinkelių spalvinė gama varijuoja nuo gilios sodrios pilkos ar juodos iki šviesiai rožinės spalvos, todėl ir jų pritaikymas yra be galo platus net skirtingų stilių erdvėse. Dizaino, dydžio ir apdailos metodų universalumas leidžia kurti kūrybiškus ir unikalius grindinio raštus, suteikiančius aplinkai charakterio ir elegancijos. Be to, granito trinkelių naudojimas tampa prisilietimu prie istorijos ir šimtamečių tradicijų, suteikiant šiuolaikinėms erdvėms senovės paslapties pojūtį.

Kadangi skaldyto granito trinkelės turi tekstūruotą paviršių, šis užtikrina gerą sukibimą, todėl paviršius nėra slidus, net lyjant lietui. Ši savybė itin svarbi viešosiose erdvėse, sodo takeliuose.

Kokios priežiūros reikalauja granitinės trinkelės?Granitinės trinkelės nereikalauja specialios priežiūros, tačiau reguliarus jų valymas gali prailginti jomis grįstų takelių grožį ir ilgaamžiškumą. Optimaliausia būklė išlaikoma, kai retkarčiais trinkelės yra nuvalomos ar nušluojamos, bei patikrinama ar nėra pasmukimo.

Nors granito trinkelių klojimas gali būti daugiau darbo reikalaujantis nei kitų grindinio medžiagų, ilgalaikė nauda gerokai viršija pradines pastangas. Visgi, norint užtikrinti patvarų ir estetišką rezultatą, rekomenduojama, kad klojimo darbus atliktų profesionalai. Tinkamas montavimas užtikrina stabilumą, ilgaamžiškumą ir minimalią priežiūrą ilgoje laiko perspektyvoje.

Granito trinkelių kaina


Trinkelių, ypač pagamintų iš granito, kaina gali labai skirtis dėl kelių pagrindinių veiksnių. Pirmiausia, kainai įtakos turi granito rūšis ir jo kilmė. Tam tikros granito rūšys, ypač turinčios unikalių spalvų ar raštų, gali būti brangesnės dėl jų retumo ir paklausos rinkoje. Be to, kainą gali lemti ir granito gavybos lokacija.

Trinkelės dydis ir apdaila taip pat turi įtakos kainai. Didesnės, pagal užsakymą pjaustytos arba specialiai apdailintos trinkelės (pvz., poliruoto arba deginto paviršiaus) paprastai yra brangesnės nei standartiniai dydžiai su standartine apdaila.

Kalbant apie rinkos tendencijas, pagrindinės granitinės trinkelės yra gana prieinamos, palyginti su kitomis aukščiausios klasės grindinio medžiagomis, todėl yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie siekia ilgaamžiškumo ir klasikinės išvaizdos. Jų kaina gali svyruoti nuo keliasdešimties centų už vienetą iki šimtus eurų viršijančių trinkelių. Euroliux.lt galite įsigyti granitines trinkeles ir kitus kokybiškus granito gaminius internetu už gerą kainą.