Atsarginės dalys batutams

Tinklas apsauginis 8FT
Išorinis apsauginis tinklas, skirtas 8FT (244 cm) skersmens batutui.Be vamzdžių.Apsauginis batuto ti..
69,00 Be PVM: 57,03
Akcija
Top
Akcija! Spyruoklė batuto 165 mm
Akcija! Spyruoklė batuto 165 mm
Matmenys: Ilgis 135mm storis 3mm
Spyruoklė batutui, Matmenys - ilgis 135 mm, vielos storis 3 mm...
2,20
-0.4 €
1,80 Be PVM: 1,49
Akcija
Top
Akcija! Spyruoklė batuto 135 mm
1,90
-0.4 €
1,50 Be PVM: 1,24
Tinklas apsauginis 6FT
Išorinis apsauginis tinklas, skirtas 6FT (183 cm) skersmens batutui. Be vamzdžių. Apsauginis..
39,00 Be PVM: 32,23
Akcija
Akcija! Tinklas šokinėjimo 6FT
Tinklas šokinėjimo, skirtas 6FT batutui Sudėtis - juoda PP medžiaga, atspari UV* ir drėgm..
43,00
-8 €
35,00 Be PVM: 28,93
Laikiklis DSS DSV PSV batuto apsauginiam tinklui
Batuto apsauginio tinklo laikiklis.Bendras aukštis 2.40 m...
8,00 Be PVM: 6,61
Kojelė batuto tinklo laikikliui
1,00 Be PVM: 0,83

Atsarginės dalys batutams


Kad batutas yra vienas iš tų gaminių, kuris ypač gali praskaidrinti kiekvieno vaiko kasdienybę, dėlto, nekyla jokių abejonių. Tačiau taip pat nereikėtų pamiršti, kad batutas nėra vientisas gaminys, todėl jis neatsiejamas ir nuo tam tikrų dalių. Taigi, batuto dalys, taip pat ir atsarginės dalys  bei įvairiausi priedai sudaro nemažą pasirinkimą mūsų parduotuvėje.


Batutų dalys sudaro didelį pasirinkimą


Jei prireikė vienos ar kitos batuto dalies, užsukus pas mus tikrai neteks nusivilti: kojelė batuto tinklo laikikliui, batuto spyruoklės, apsauginis tinklas, laikiklis apsauginiam tinklui, šokinėjimo tinklas – šiuos gaminius galite įsigyti pas mus. Taip pat svarbu akcentuoti, jog batutų dalys yra pateikiami su išsamiais aprašymais, todėl išsirinkti bus paprasta ir lengva.


Batuto dalys – kaip išsirinkti?


Kad išsirinktumėte tinkamiausius gaminius, pirmiausia įvertinkite tam tikras detales. Visų pirma, nuspręskite, kokia atsarginė detalė yra reikalinga. Pavyzdžiui, jeigu norite užtikrinti, kad šokinėjimas ant batuto būtų ypač saugi pramoga, puikiu pasirinkimu taps apsauginis tinklas, tad įsigykite tokį gaminį, o kartu su juo – ir laikiklį. Taip pat įvertinkite ir tai, iš kokių žaliavų yra pagamintos šios detalės. Štai, pavyzdžiui, pas mus galite įsigyti apsauginių batuto tinklų, kurie yra pagaminti iš juodos PP medžiagos, kuri yra atspari ultravioletiniams spinduliams ir drėgmei. Taigi, atsparumas aplinkos veiksniams užtikrina, kad gaminys ilgai išlaikys puikią pirminę savo išvaizdą ir būklę. Na, o tuo atveju, jei reikalingos batuto spyruoklės, nepamirškite atsakingai įvertinti gaminio matmenų.


Kodėl atsarginės dalys turėtų būti perkamos internetu?


Prireikė atsarginių batuto dalių? Įsigykite jas internetu. Tai verta daryti dėl daugybės priežasčių. Visų pirma, tokiu būdu sutaupysite laiko, antra – užtikrinamas patogumas, kadangi galėsite apsipirkti pageidaujamu metu ir, žinoma, neteks galvoti, kaip įsigytas prekes parsigabenti namo – tuo bus pasirūpinta.


Kaip elgtis, kad įsigytumėte mažesne, nei įprasta, kaina?


Na o, jei šių dalių norite įsigyti mažesne, nei įprasta kaina, tuomet pirkite akcijos metu. Priedai su akcija mūsų internetinėje parduotuvėje yra labai dažnas reiškinys, todėl aukštos kokybės atsarginių dalių batutams įsigysite kur kas pigiau.